Pracownia krawiecka

O PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Pracownia krawiecka powstała w 2003 roku. Z początku był to mały zakład tworzący jedynie haftowane elementy strojów ludowych i dokonujący drobnych poprawek krawieckich. Stopniowy rozwój naszej firmy zaczął przyczyniać się do powiększania zakresu naszej działalności. Po wielu etapach powstała pracownia krawiecka dysponująca nowoczesnym parkiem maszynowym i sztabem profesjonalnie wyszkolonych pracowników. Zadowolenie naszych odbiorców i podejmowanie ciągłej, wieloletniej już współpracy jest świadectwem bycia profesjonalnym partnerem w biznesie.

STROJE LUDOWE

W chwili obecnej wykonujemy stroje ludowe z różnych rejonów Skandynawii. Opanowaliśmy techniki potrzebne do tworzenia wielu wzorów strojów damskich i męskich. Pracujemy głównie na szablonach przygotowanych i dostarczonych przez naszych klientów. Zajmujemy się również tworzeniem i projektem wzorów zarówno od poziomu wzorcowań jak i do poprawek gotowego modelu.

CHUSTY JEDWABNE

Zapotrzebowanie rynku na rękodzielnicze wykańczanie tkanin jedwabnych okazało się dla nas wyzwaniem. Obecnie jesteśmy wytwórcami jedwabnych chust i szali oraz frędzli ręcznie farbowanych. Opanowaliśmy również technikę pracy w trudnym wzorze tzw. “a cross” czyli jedwabnych frędzli wielobarwnych, krzyżowanych i wiązanych jednocześnie.

KLASYCZNE MODELE

Tworzymy również klasyczne modele damskie i męskie z nowoczesną formą kroju i wykończenia. Cieszymy się, że kolekcje produkowane przez nas zdobywają uznanie klientów na rynkach europejskich. Zajmujemy się zarówno projektowaniem tych wzorów, jak i produkcją z projektów nam dostarczanych.