Pasmanteria

O SKLEPIE – ŁUBINOWA

Centrum pasmanteryjno-hobbystyczne to sklep na prawobrzeżu Szczecina, w którym znajdą państwo naszą szeroką gamę produktów i fachową pomoc. Mieści się przy ulicy Łubinowej 70 na osiedlu Słonecznym, tuż przy przystanku autobusowym Łubinowa, gdzie często kursują autobusy o nr: 71, 77, B. Wierzymy, iż dogodny dojazd jak również centralne położenie na prawobrzeżnej części miasta zapewnią łatwy dostęp dla naszych dotychczasowych jak i nowych klientów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

Godziny otwarcia:
pn-pt 10:00 – 17:00
sob NIECZYNNE

 

Telefony kontaktowe:
+48 605 356 407
+48 91 464 58 04
 


Wyświetl większą mapę

O SKLEPIE – JAGIELLOŃSKA

Pasmanteria specjalistyczna przy ulicy Jagiellońskiej 3 jest drugim sklepem Nowej Tradycji. Znajduje się w centrum miasta Szczecina, na lewobrzeżu, niedaleko Placu Lotników. Powstała w 2006 roku. Jesteśmy szczęśliwi, iż z roku na rok przybywa nam zadowolonych klientów, którzy odwiedzają nas bardzo często i dzielą się opinią o nas z innymi.

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10.00-18.00
sob: 10.00-14.00

 

Telefon kontaktowy:
+48 722 38 22 27

FACHOWA POMOC

Nowa Tradycja dba o to by zakupy w naszych sklepach były dobrze spędzonym czasem. Dlatego zajmujemy się również w dużej mierze pomocą na bieżąco, w sytuacjach gdy klient nie jest do końca pewny lub nie może sobie poradzić z własnym rękodziełem. Praca naszych ekspedientek jest również ich hobby, którym zajmują się w wolnych chwilachZachęcamy do pytania naszych ekspedientek o porady i wskazówki zainteresowanych klientów.

Nowa Tradycja odnajduje się świetnie w świecie pasmanterii. Naszym zamiarem jest połączenie nowego wizerunku ze starą polską tradycją hafciarstwa i rękodzieła. Wierzymy, że to hobby może przetrwać i sprawiać radość wielu przyszłym pokoleniom.

 

Jagiel1

Jagiel2