• Pasmanteria
  • Pracownia krawiecka
  • Guziki

O NOWEJ TRADYCJI

Firma Nowa Tradycja powstała w 2000 roku w Szczecinie. Cieszymy się, iż dotychczas udaje nam się prężnie działać w kraju i zagranicą. Dzięki ciężkiej pracy, lojalnej współpracy i wyznawanym zasadom możemy być dumni z wielu osiągnięć i wyróżnień. Jednak największą radość sprawia nam zadowolony klient. Zawsze można liczyć na nasz profesjonalizm, terminowość i najwyższą jakość.

Firma Nowa Tradycja dzieli się na dwa rodzaje działalności. Pierwszy to działalność produkcyjno – usługowa w naszej dynamicznie rozwijającej się pracowni krawieckiej. Drugi to sprzedaż detaliczno – usługowa w sklepach pasmanteryjno – hobbystycznych na Prawobrzeżu i Lewobrzeżu miasta Szczecina.

PRACOWNIA KRAWIECKA

Zatrudniamy obecnie 10 pracowników, z czego 7 osób stanowi zgrany zespół pracowni krawieckiej. Doskonalimy umiejętności naszych krawcowych oraz modernizujemy park maszynowy tak, aby efekt naszej pracy zadowalał pod każdym względem. Odbiorcami naszych produktów są głównie firmy ze Skandynawii.

PASMANTERIE SPECJALISTYCZNE

Naszą pasją zaraziliśmy już spore grono klientów. Organizujemy w naszych sklepach szkolenia i pokazy dla miłośników rękodzieła i hafciarstwa. Zyskaliśmy uznianie jako najlepiej zaopatrzone pasmanterie specjalistyczne oraz wyróżnienia od tak renomowanych firm jak COATS Polska czy DMC.


Nowa Tradycja
 odnajduje się świetnie w świecie pasmanterii. Naszym zamiarem jest połączenie nowego wizerunku ze starą polską tradycją hafciarstwa i rękodzieła. Wierzymy, że to hobby może przetrwać i sprawiać radość wielu przyszłym pokoleniom.